Szukasz telefonu praktycznego, trwałego i funkcjonalnego, który z powodzeniem możesz zabrać na wakacje? Bez wątpienia należy wziąć pod uwagę smartfon Samsung S9. To urządzenie z najwyższej półki i za niewygórowaną cenę.

Podróżowanie jest super!

Chyba trudno znaleźć kogoś, kto nie zgadzałby się z tą opinią. Co ciekawe, tezę tę podzielają nawet osoby, które raczej rzadko wybierają się na urlop. Sposoby na ten wyjątkowy czas są różne, każdy ma zresztą swoje ulubione miejsca i styl odpoczywania. Niektórzy lubują się w piciu drinków na basenie w hotelu z opcją all inclusive, inni natomiast uwielbiają podróżowanie budżetowe, kiedy to można poznać lokalnych mieszkańców i odmienną kulturę.

Bez względu na preferencje dotyczące wyczekiwanych wakacji istotnym elementem każdego wyjazdu jest odpowiednie przygotowanie i pakowanie. W twoim bagażu w żadnym wypadku nie może zabraknąć tak funkcjonalnego i praktycznego urządzenia jak telefon komórkowy. Świetnym przykładem nowoczesnego smartfona jest Samsung S9. Parametry tej komórki plasują ją w ścisłej rynkowej czołówce i sprawiają, że już od dnia premiery wzbudza ona zachwyt użytkowników i ekspertów na całym świecie.

Funkcjonalność modelu Galaxy S9 czyni z niego urządzenie niemal niezastąpione podczas każdego wyjazdu. Szybki procesor gwarantuje płynną pracę telefonu w różnorodnych warunkach, nowoczesne matryce ułatwiają wykonanie zjawiskowego zdjęcia, a obsługa formatu LTE znacząco poprawia komfort obsługi sieci.

Samsung S9 – parametry na wakacje

W perspektywie urlopowego wyjazdu jedną z podstawowych funkcji komórki staje się możliwość robienia wysokiej jakości zdjęć oraz zapisu filmów. Sekretem jest unikalna matryca, która choć może nie ma rozdzielczości powalającej na kolana, to w rzeczywistości przewyższa odpowiedniki w o wiele droższych modelach. Sekretem jest tu technologia Super Speed Dual Pixel, która pozwala na niesamowicie szybkie uchwycenie kilku kadrów, a następnie stworzenie jednej fotografii z nawet 4 zdjęć poprzez zaczerpnięcie z każdego ujęcia najlepszych i najbardziej wyrazistych elementów. To zasługa zintegrowanej matrycy DRAM. A jeśli dodać do tego fakt, że w trybie HDR telefon każdą klatkę naświetla 3 razy, to jedno zdjęcie może być wynikiem aż 12 kolejnych ujęć! Tego rodzaju technologie czerpią z najwyższej klasy sprzętu przeznaczonego dla profesjonalnych fotografów.

Ciekawe momenty podczas urlopu możesz zapisać także jako materiał wideo, oczywiście w równie doskonałej jakości. Niezwykłym wzbogaceniem funkcji standardowego nagrywania filmów jest możliwość wykorzystania efektu Super Slow-mo, czyli zapisu aż 960 klatek w ciągu sekundy. W ten sposób możesz w niesamowity sposób zwolnić każde ujęcie bez utraty rzeczywistej jakości materiału.

Samsung S9 współpracuje też z technologią LTE, a dzięki zamontowaniu wysokiej klasy podzespołów radzi sobie z obsługą sieci lepiej niż większość dostępnych telefonów na rynku. Nie tylko strony czy social media ładują się błyskawicznie, z powodzeniem możesz też obejrzeć ulubiony film lub serial online w jakości HD, jadąc na urlop i umilając sobie w ten sposób podróż.

Samsung Galaxy S9 to telefon z wyższej półki i zaprojektowany z myślą o użytkownikach wymagających. Dzięki swojej specyfikacji świetnie sprawdza się podczas wakacji i każdej podróży. Jeżeli szukasz telefonu praktycznego i uniwersalnego, z pewnością warto wziąć pod uwagę model Samsung S9. Parametry azjatyckiego smartfona uczyniły z niego jedną z najpopularniejszych komórek na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here