Słuchawki Plantronics do firmy

0
2405

Wiele firm opiera swoje strategie marketingowe między innymi na bardzo sprawnym procesie komunikacji ze swoimi klientami. W związku z tym ich pracownicy korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwalają im w komfortowy sposób prowadzić długie rozmowy z klientami na temat aktualnej oferty firmy czy problematycznych kwestii. Obok zaawansowanych aparatów telekomunikacyjnych wykorzystują oni także słuchawki, które w dużej mierze decydują o ich wydajnej i efektywnej pracy. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu słuchawki Plantronics, które są świetnym rozwiązanie dla wszystkich firm, które długie godziny spędzają na rozmowach z klientami.

Krótka charakterystyka firmy Plantronics

Firma Plantronics jest amerykańskim przedsiębiorstwem z długoletnią historią. Została ona założona w 1962 roku i jest spółką notowaną na giełdzie. W chwili obecnej posiada oddziały w aż 19 krajach, a jej produkty sprzedawane są także przez liczne punkty autoryzowanych dystrybutorów.

Firma Plantronics specjalizuje się w produkcji słuchawek nagłownych kompatybilnych z większością sprzętu komputerowego, urządzeń typu GSM czy szeregu innych rozwiązań dedykowanych do biur oraz firm typu call center.

Zestawy słuchawkowe na każdą okazję

Wśród firm, których najważniejszym narzędziem pracy są słuchawki nagłowne oraz mikrofon należy bez wątpienia zaliczyć call center. Słuchawki wykorzystywane w pracy przez telefonicznych marketerów powinny być wysokiej jakości, ponieważ niewłaściwie i niedbale dobrane słuchawki mogą negatywnie odbić się na zdrowiu pracowników. Ponadto podczas rozmowy mogą być słyszalne szumy lub pogłos, które znacząco obniżają poziom rozmowy z klientem. W ostateczności mogą także wpłynąć negatywnie na odbiór danej firmy przez klienta. Słaby sprzęt słuchawkowy w wielu przypadkach odpowiada także za rozłączania czy słaby sygnał podczas rozmowy.

Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu słuchawkowego warto w pierwszej kolejności przemyśleć jego główne zastosowanie – czy będzie często wykorzystywany, do jakiego typu rozmów itp. Ważne w wyborze słuchawek będzie również miejsce ich przeznaczenia, ponieważ każde z pomieszczeń charakteryzuje się inną akustyką.

Słuchawki firmy Plantronics

Firma Plantronics oferuje szereg różnego rodzaju słuchawek, które można z powodzeniem zastosować z połączeniem z telefonem stacjonarnym, telefonem komórkowym czy bezpośrednio do komputera.

Sposób łączenia słuchawek Plantronics jest możliwy zarówno za pomocą rozwiązań typu Bluetooth bądź przez złącze audio, microUSB lub USB.

Charakterystyka słuchawek Plantronics Voyager Legend z etui ładującym

voyager legend

W ofercie firmy Plantronics znajdują się słuchawki tłumiące dźwięki dochodzące z otoczenia. Przykładem tego typu modelu jest produkt Plantronics Voyager Legend z etui ładującym. Ponadto jest to urządzenie, które posiada wbudowaną właściwość umożliwiającą regulowanie głośności. Dodatkowo do komunikacji bezprzewodowej bluetooth obecna jest także dodatkowa funkcja A2DP, która pozwala na transmisję stereo oraz multipoint. Są to także słuchawki wyposażone w mikrofon. Niewątpliwą zaletą produktu Plantronics Voyager Legend z etui ładującym jest jego niewielka waga oraz stosunkowo długi czas rozmowy bez konieczności ładowania, który wynosi aż 7 godzin lub 14 z dodatkiem wspomnianego już etui. Z kolei podczas pracy w trybie czuwania może wytrzymać nawet do 11 dni bez potrzeby jego ładowania.

Słuchawki Plantronics Voyager Legend z etui ładującym wyposażone są w akumulator typu litowo – jonowy i wskaźnik poziomu baterii wyświetlany na ekranie urządzenia, do którego są podpięte. Co ważnej systemy operacyjne, z którymi jest kompatybilny to zarówno Android jak również iPhone. Niewątpliwą zaletą słuchawek Plantronics Voyager Legend z etui ładującym jest także ich stosunkowo krótki czas ładowania, który wynosi do 90 minut.

Charakterystyka Produkt Plantronics Bluetooth M70

Słuchawki Plantronics Bluetooth M70 przeznaczone są do słuchania muzyki oraz odbierania rozmów telefonicznych. Jest to bezprzewodowe rozwiązanie, które dodatkowo zostało wyposażone w zawieszkę na uszy. Sprawia to, że stabilniej trzyma się przy uchu. Co więcej jest słuchawką bardzo lekką i zgrabną. Pozwala także na regulację głośności.

Produkt Plantronics Bluetooth M70 cechuje się bardzo długim czasem użytkowania po jego naładowaniu, który wynosi aż 11 godzin. Jednak jego czas ładowania to nawet okres 2 godzin.

Słuchawki są ważnym rozwiązanie dla niektórych firm. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zakupem słuchawek do własnej firmy to już dziś gorąco zachęcamy do kontaktu ze specjalistami thomas it, którzy pomogą w ich wyborze. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt telefoniczny: 32 444 94 30 lub poprzez e-mail: info@thomas-it.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here