Norton 360 zwycięzcą rankingu Omegasoft.pl

Rzeczywistość wirtualna ma coraz większe znaczenie w naszym życiu. To co kiedyś wydawało się nierealne lub niebezpieczne wykonujemy w kilka chwil. Świetnym przykładem są transakcje bankowe obejmujące zarówno zwyczajne kupienie sukienki przez portal aukcyjny, czy też kupienie papierów wartościowych przez stronę maklerską. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku konieczne jest przesłanie pieniędzy oraz własnych danych instytucjom, których nie znamy. Nic więc dziwnego, że w sieci czyha coraz więcej niebezpieczeństw związanych z nieprawidłowym wykorzystywaniem danych przechwyconych przez nieuczciwe osoby.

Program antywirusowy na miarę XXI wieku

Zapobiec nielegalnym włamaniom na strony internetowe i komputery prywatne mają programy antywirusowe. Obecnie na rynku jest wiele opcji, z których można skorzystać zarówno bezpłatnie, jak i po uiszczeniu odpowiedniej kwoty. Trzeba jednak pamiętać o tym, by wybrać porządnie. Na jednej ze stron internetowych można się dowiedzieć, że Norton 360 zwycięzcą rankingu https://www.omegasoft.pl/blog/najlepszy-antywirus-na-rok-2022-sprawdz-ktory-program-wybrali-internauci/. Program umożliwia kompleksową ochronę kilku urządzeń posiadających oprogramowanie Windows, Android, Mac lub iOS. Dzięki temu można kontrolować zarówno stacjonarny komputer w pokoju dziecka, jak i laptop, z którego korzysta się w celach zarobkowych.

Ranking programów antywirusowych Omegasoft.pl

Norton360 zajął pierwsze miejsce w rankingu antywirusów 2022 także z powodu sprawdzonej i doskonałej ochrony przed wirusami oraz phishingiem. Jest to dostawanie maili z zainfekowanymi załącznikami lub próbą wyłudzenia danych, bądź poufnych informacji. Niestety obecnie ta metoda jest dość popularna wśród nieuczciwych użytkowników internetu, a jej ofiarami padają nie tylko najstarsze osoby, lecz także młodsi odbiorcy maili.

Norton oferuje także doskonale działającą ochronę przed programem szpiegującym, a także zabezpieczenie kamery internetowej. Trzeba pamiętać o tym, że ranking sklepu z oprogramowaniem Omegasoft.pl jest aktualizowany i oparty o najnowocześniejsze programy antywirusowe, więc widnieją tam same najlepsze pozycje na rynku.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego świata Norton 360 opracował także możliwość kontroli przeszukiwania internetu przez dziecko. Zaangażowani w wychowanie potomstwa rodzice mogą kontrolować naukę zdalną swojej pociechy (jest to szczególnie istotne w czasach nauczania zdalnego) oraz miejsca w sieci, które ono odwiedza. Trzeba jednak pamiętać o tym, że owa opcja jest dostępna w wersji oprogramowania Deluxe lub Premium. Osoby niezainteresowane kontrolą rodzicielską z pewnością zadowolą się standardową wersją Norton 360.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here