Uwielbiasz poznawać niezwykłe historie, jednak brak Ci czasu na relaks w towarzystwie dobrej książki? Chcesz cieszyć się możliwością czytania niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i co robisz? Postaw na audiobooki, które zapewnią Ci dostęp do najlepszej literatury, gdziekolwiek tego zapragniesz!

Dostęp do różnego rodzaju literatury w formie audiobooków daje możliwość poznawania jej piękna niezależnie od sytuacji. Po co tracić czas na myślenie o problemach podczas joggingu, jeżeli możesz posłuchać dobrej książki? Dlaczego nie skorzystać z okazji i nie zagłębić się w treść lektury podczas jazdy tramwajem, czekania na przystanku, czy prowadzenia samochodu?

Książka czy audiobook – za i przeciw nowoczesnym rozwiązaniom

Istnieje szereg zalet czytania zarówno tradycyjnych książek, jak i słuchania audiobooków. Ta druga opcja jedynie z pozoru przeznaczona jest dla osób młodych i obeznanych z nowoczesnymi technologiami. Audiobooki przypadną do gustu także osobom nieco starszym i chcącym oszczędzać swój wzrok, jeżeli mają z nim problemy lub chcą poszukać ciekawszej rozrywki niż całodzienne słuchanie radia czy oglądanie telewizji.

Oczywiście tradycyjna książka daje możliwość obcowania z „żywym” dziełem literackim, poczucia wyjątkowego zapachu farby drukarskiej, którym pachnie każdy nowy egzemplarz oraz możliwością odstawienia książki na półkę, gdzie może poczekać na kolejne spotkanie ze swoim właścicielem. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb możemy zamiennie korzystać zarówno z tradycyjnych książek, jak i audiobooków i nic na tym nie stracimy!

Dlaczego warto postawić na książki w wersji audio?

Audiobooków możesz słuchać wszędzie, gdzie tylko chcesz. Na spacerze w parku, podczas jazdy samochodem, podczas podróży komunikacją miejską, czy chociażby leżąc na leżaku w swoim własnym ogrodzie. Czas i miejsce nie ma tutaj znaczenia — nie musisz martwić się o właściwe oświetlenie do czytania, więc bez problemów przeczytasz ulubioną książkę na biwaku oraz podczas nocnej jazdy pociągiem. Co więcej, możesz korzystać z audiobooków, nawet gdy nie zabrałeś ze sobą na wyjazd okularów do czytania oraz z tysiąca innych powodów, gdy nie masz możliwości przeczytania tradycyjnej książki.

Audiobooki doskonale sprawdzają się także w domu, gdy wykonujemy normalne obowiązki i na ogół w tle słuchamy wiadomości w radio, czy oglądamy setną powtórkę tego samego serialu. Dzięki audiobookom nic Cię nie ogranicza — czytasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz i możesz jednocześnie wykonywać setki innych czynności!

Książki w wersji audio dają także możliwość obcowania z wyjątkowym językiem i doskonałą dykcją lektorów, którzy dzięki swoim umiejętnościom doskonale budują napięcie i oddają charakter czytanej książki.

Jak widzisz, możesz czytać dla czystej przyjemności zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę lub przy okazji wykorzystując produktywnie czas rozwijać swoją wiedzę oraz poszerzać horyzonty.

Gdzie kupować audiobooki?

Szereg wciągających audiobooków kupisz teraz księgarniach internetowych na przykład w wyjątkowo dobrze zaopatrzonej i oferującej najniższe na rynku ceny księgarni lovebooks.pl. W asortymencie księgarni znajdziesz ponad 2,5 tysiąca ciekawych audiobooków dla niemal każdej grupy wiekowej. Do dyspozycji masz książki dla młodzieży, ciekawe opowiadania, klasyczną literaturę polską, lekką literaturę obyczajową, książki sensacyjne, kryminalne horrory, fantastykę, bajki i baśnie dla dzieci, a także powieści oraz literaturę faktu czy reportażu, książki z zakresu psychologii, socjologii oraz ekonomii i biznesu. Sprawdź już dziś, jakie ciekawe tytuły czekają na Ciebie w księgarni internetowej lovebooks.pl i wybierz coś z tysięcy pozycji książek w wersji audio w zaskakująco niskiej cenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here