Jakie etui wybrać na LG K50s?

0
37227

Model K50s otrzymał 6,5-calowy ekran FullVision o. Akumulator to 4000 mAh ogniwo, a wiec „zacnie”. Dopełnieniem jest aparat główny z modułami o rozdzielczościach 13 Mpix i 2 MP (czujnik głębi) oraz 5 Mpix (szeroki kąt). Dla selfie zarezerwowano moduł o rozdzielczości 13 Mpix.

Niezwykłe właściwości i ciekawy wygląd to powód aby godnie się o niego troszczyć, otaczając odpowiednią opieką, tym samym gwarantując bezpieczeństwo oraz zachowanie funkcji w jak najlepszym stanie przez długi czas. Na szczęście jest to możliwe dzięki szerokim ofertom etui zabezpieczających na telefon komórkowy, które obecnie prześcigają się w wymyślaniu nowości czy niepowtarzalności w swoich pokrowcach.

Dzięki etui na Lg K50s  możemy niezwykle szybko odmienić wizerunek naszego telefonu, ubierając go ku ogromnej satysfakcji w piękne, połyskujące i cieszące oko w każdym detalu nakładki żelowe Diamond Case, bądź brokatowe ku uciesze zwłaszcza płci pięknej.
Natomiast mocne stabilne, przy zastosowaniu grubej ale nieznacznie pogrubiającej obudowę telefonu warstwie, nakładek pancernych jak Hybryd Case, Metal Case  przeznaczonych dla mocnych lubiących życie aktywne czy nawet ekstremalne panów.
Specjalnie stworzona linia dla dzieci to z kolei bajkowe wzory ulubionych bohaterów, które oprócz funkcji ochrony przed zarysowaniem czy upadkiem , co nie trzeba podkreślać często ma miejsce w rękach dziecka, będzie radością wzrokową dla najmłodszych. Pokrowce takie to świetny prezent i strzał w dziesiątkę, bo przecież młode pokolenie nie funkcjonuje wręcz bez elektronicznych przyjaciół.

Innym rodzajem zabezpieczenia dla Lg K50s będą pokrowce zamykane na klapkę, wizualnie mocno przypominające portfel i taką też funkcję po części posiadają. Zostały w nich umieszczone małe kieszonki do których dodatkowo możemy schować karty bankowe, ważne wizytówki czy inne dokumenty oraz pieniądze.

pokrowiec

Wykonane na podobieństwo skóry naturalnej jak na przykład Wallet Cover będą się także pięknie prezentowały na ważnych spotkaniach biznesowych, uroczystościach czy innych podobnych wymagających odpowiedniej prezencji. Pokrowce takie posiadają też często funkcję podstawki co okazuje się być niezastąpione przy prowadzeniu wideo rozmów czy oglądaniu różnych filmów. Odkładamy swobodnie telefon podpierając na jednej z klapek i spokojnie możemy delektować się obrazem.

Wszystkie z opisanych i dostępnych pokrowców tworzone są w taki sposób aby ich budowa była idealnie dopasowana do urządzenia. Ma ona stabilnie przytrzymywać go w swoim wnętrzu otulając bezpiecznymi, solidnie wykonanymi materiałami o wysokiej odporności na stłuczenia, zabrudzenia czy porysowania.

Nie może tutaj uciec naszej uwadze rzecz niezwykle ważna o ile nie najważniejsza…
Mianowicie zabezpieczenie tak delikatnego a jakże potrzebnego nam wyświetlacza telefonu…. Na rynku dostępne są różnego rodzaju szkła hartowane na ekran, których zadaniem jest niwelowanie zabrudzeń czy nawet odcisków palców jak również osłona przed popękaniem. Naklejone szkiełko jest niemal niewidoczne i zupełnie nie ma wpływu na działanie telefonu, aczkolwiek jego funkcja jest niezastąpiona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here