Jak wybrać idealne koszulki z nadrukami?

Koszulki z nadrukiem to niezastąpiony element reklamowo-wizerunkowy. Odpowiednio wybrane i zaprojektowane będą istotnym wsparciem Twojej firmy. Co warto wiedzieć o koszulkach firmowych i jak w pełni wykorzystać ich potencjał?

Rodzaje koszulek z nadrukiem

Koszulki z nadrukami występują w wielu rozmaitych wariantach. Różnią się nie tylko tkaniną i fasonem, ale także kolorem oraz sposobem nanoszenia nadruków. Jeśli zamawiasz wydruk koszulek reklamowych, możesz spersonalizować nie tylko obraz, ale także fason, rozmiar i krój – np. na damski i męski. Jednak to nie wszystko, koszulki reklamowe mają też różne przeznaczenie. Oto 3 najpopularniejsze rodzaje koszulek reklamowych z nadrukiem.

  • Klasyczne T-shirty z nadrukiem to najpopularniejszy rodzaj koszulek reklamowych. Wyróżnia je bardzo atrakcyjna cena za sztukę, a także duża powierzchnia reklamowa do zadruku. Twój wydruk może pokrywać niemal cały przód, tył i rękawki. Klasyczne koszulki z nadrukiem są chętnie zamawiane dla pracowników sklepów, hoteli i w dużych firmach produkcyjnych.

Klasyczne T-shirty z nadrukiem sprawdzą się tez przy wycieczkach pracowniczych, imprezach firmowych i dużych wydarzeniach plenerowych – stanowiąc unikalny strój i pamiątkę dla uczestników. Na koszulkach można wydrukować nie tylko logo, ale też np. imię i stanowisko pracownika.

  • Koszulki polo z nadrukiem są eleganckim elementem garderoby, który sprawdzi się jako strój pracowniczy lub codzienny. To połączenie sportowego luzu, z casualowym sznytem. Luźny fason i elegancki kołnierzyk pasują do wielu okazji, stanowiąc swobodny, ale i dość elegancki strój do pracy, na imprezę lub wydarzenia sportowe.

Zadrukowane koszulki polo są niezastąpione podczas branżowych konferencji i targów – pasując zarówno do jeansów, eleganckich spódnic/spodni, jak i pod żakiet lub marynarkę. Koszulki polo ładnie się układają, a dzięki wypełnieniu ichTwoimi przekazem – mogą być trwałym i mobilnym nośnikiem reklamowym.

  • Koszulki sportowe z nadrukiem. To koszulki o  tkaninie, dostosowanej do potrzeb sportowców – są oddychające, termoaktywne, a do tego – szybkoschnące. Koszulki sportowe z nadrukami są niezastąpione podczas imprez sportowo-rekreacyjnych, biegów i innych wydarzeń, wymagających aktywności fizycznej. Można na nich nadrukować nazwę danego wydarzenia sportowego, logo sponsora, numer startowy lub np. motywujące zdanie. Możesz też dodać kolorową grafikę, zdjęcie lub cokolwiek, co przyciągnie wzrok (np. znak stopu lub pozdrowienia dla wyprzedzanych – oczywiście na plecach;)).

Termoaktywna tkanina jest bardzo praktyczna i lubiana przez sportowców, przez co koszulka może stać się ulubioną odzieżą sportową obdarowanych. Wystarczy wypełnić ją ciekawym, kreatywnym wzorem – a wieść o danej firmie lub  wydarzeniu, sama rozniesie się po świecie. Tylko nie zdziw się, jeśli na siłowni lub podczas biegania, miniesz sportowców, ubranych w Twój projekt.

Na co zwracać uwagę przy wyborze koszulek z nadrukiem?

  • Wybierając koszulki firmowe, zwróć uwagę na jakość i technologię druku. Jedną z najtrwalszych i technik jest bezpośredni druk cyfrowy. Jest chwalony za fotograficzną jakość druku oraz za ogromną trwałość naniesionych obrazów.
  • Bardzo istotna jest możliwość personalizacji druku – czyli wyboru różnych wzorów koszulek w ramach jednego nakładu. Dzięki temu – raz zamawiając koszulki otrzymujesz każdą sztukę z innym imieniem, numerem lub logo.
  • Zanim zamówisz wydruk koszulek z nadrukiem, upewnij się, że możesz wybrać różne kolory tkanin, rozmiary, a także fasony – damskie lub męskie.
  • Dobierz rodzaj koszulki do przeznaczenia. Na biegi i sportową rywalizację, warto zainwestować w koszulki termoaktywne.
  • Jako codzienny uniformy sprawdzą się T-shirty bawełniane (w fasonie klasycznym lub z kołnierzykiem, czyli Polo).
  • Jeśli koszulka ma być stosowana np. pod żakiet lub marynarkę, warto wybrać modele z eleganckimi ściągaczami na ramionach (zapobiegniesz nieestetycznym zagnieceniom)

Co drukować na koszulkach?

To oczywiście zależy od możliwości danej drukarni, ale przede wszystkim – od naszej wyobraźni. Na koszulkach można nadrukować ulubiony obraz, motto, logo, ale także pamiątkę z danego wydarzenia.

Na koszulkach dla pracowników można umieścić  imię i stanowisko, ale także gratyfikację (np. pracownik miesiąca). Jeśli koszulka jest nagrodą w konkursach, napiszmy datę i cel wydarzenia, logo sponsora, ale też zajęte miejsce (lub pamiątkę udziału).

Możemy stworzyć koszulkę lidera, zabawne komiksy, powiedzonka lub zdjęcia. Jeśli stworzysz kreatywną koszulkę – z efektowną grafiką, możesz być pewien, że twój przekaz ruszy w świat, a Ty zyskasz wyjątkową, mobilną reklamę o zasięgu, o jakim nawet Ci się nie śniło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here