Reklama, to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie marketingu. Jej głównym celem jest zwiększenie sprzedaży danego produktu lub usługi. Obecnie żyjemy w świecie, w którym reklamy wręcz nas zalewają. Co zrobić, aby nasz film reklamowy zachęcał, a nie zniechęcał do reklamowanej treści?

Cechy dobrej reklamy.

Podstawową cechą dobrej reklamy jest przykucie uwagi. Można to osiągnąć za pomocą ciekawego, a nawet kontrowersyjnego środka wyrazu, który sprawi, że nawet osoba mało zainteresowana zatrzyma na niej swój wzrok. Może to być motyw muzyczny przywołujący miłe wspomnienia, oryginalna kreacja, odwołanie się do świata bajki czy śmieszny głos. Reklama musi coś obiecać i przekonać, że tylko dzięki temu, a nie innemu zakupowi danego produktu czy usługi, istniejący dotychczas problem przestanie istnieć np. hotel okęcie z racji swojego położenia w sąsiedztwie lotniska, daje swoim gościom poczucie zaoszczędzonego czasu (podróżny nie traci go na poszukiwanie i dojazd do innego hotelu) i obietnicę szybkiego odpoczynku po podróży w komfortowych warunkach.

Sprawdź także: filmy korporacyjne

Wokół lotniska usytuowały się różne hotele, firmy, sklepy itd. Hotel Okęcie powstał z myślą o pasażerach lotniska, turystach i klientach biznesowych. Jednakże ze względu na ulokowane w nim restauracje, bary, kawiarnie, sale weselne, bankietowe, sale masażu i centrum fitness – nasz hotel może odwiedzić każdy.

 Do dyspozycji gości oddane są pokoje standardowe i apartamenty. Wnętrza cechuje najwyższa jakość, komfort i oryginalność. To doskonałe miejsce do odpoczynku i regeneracji sił. Dodatkowym atutem naszych pokoi jest to, że posiadają one dostęp do sieci WI-FI, która zapewnia super szybkie i stabilne połączenie z Internetem. Dla potrzeb klientów biznesowych oddaliśmy do dyspozycji kilka sal konferencyjnych. Dużym powodzeniem cieszą się nasze sale weselne, które można dowolnie aranżować. Nasz hotel jest przyjazny zwierzętom. Dla pupili gości zawsze znajdzie się miejsce. Hotel Okęcie posiada własne zaplecze parkingowe, na które składa się podziemny monitorowany garaż i parking zewnętrzny. Dzięki nowoczesnej i nowopowstałej infrastrukturze drogowej, dojazd do hotelu stał się szybki i wygodny.

Zadaniem filmu reklamowego będzie więc  zaprezentowanie wszystkich atutów  hotelu z zewnątrz i wewnątrz okiem gościa hotelowego, czyli: obsługę hotelową, recepcję, wystrój pokojów i apartamentów, łazienek, salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej itd. Reklama musi być kwintesencją wszystkiego co najlepsze w produkcje, bo czas to pieniądz.

            Podsumowując, przygotowanie dobrego filmu reklamowego nie jest proste. Aby dobrze trafić z jego przekazem, musimy wiedzieć do kogo go adresujemy i kogo chcemy dodatkowo pozyskać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here