Szybka pożyczka online oznacza przelew środków na wskazane konto, natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Procedura trwa zazwyczaj zaledwie kilkanaście minut, przez co pożyczkobiorca szybko może dysponować dodatkowymi pieniędzmi, bez wychodzenia z domu.

Nieprzewidziane wydatki mają to do siebie, że zawsze zaskakują, a często regularny budżet nie jest ich w stanie udźwignąć. Nieraz dochodzi do sytuacji, w których rezygnujemy z bardzo atrakcyjnych ofert, np. wyjazdu czy zakupu upragnionego sprzętu, a przez to z własnych przyjemności. Na szczęście na rynku są produkty, które odpowiadają takim potrzebom.

Nie trzeba rezygnować z własnych przyjemności

Szybka pożyczka online nie jest tylko dla osób, które nagle stanęły w obliczu konieczności wydania sporej sumy pieniędzy, np. na remont domu, dodatkowe wyposażenie kuchni czy naprawę samochodu. Jest to rozwiązanie dla każdego, nawet dla osób, które chcą sobie pozwolić na spełnianie własnych przyjemności i realizację marzeń np. o podróżach. To nowoczesny produkt, który oznacza możliwość otrzymania pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu, formalności ograniczone są do minimum, a cała procedura trwa zaledwie kilka do kilkunastu minut (już z transferem środków).

Pożyczka online – jak oszacować potrzebną kwotę?

Każdorazowo decyzja o wnioskowane środki powinna być przemyślana. Pierwszy krok to dopasowanie pożyczki do możliwości domowego budżetu. Zawsze należy zastanowić się, jaka kwota jest możliwa do jednorazowej spłaty, pamiętając iż poza pierwszą pożyczką, kolejne zawierają już dodatkowe koszty, zależne od RRSO (rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, która zawsze jest podawana do wiadomości klienta przy wypełnianiu wniosku).

Jeśli wnioskowana kwota jest na tyle wysoka, że jednorazowa spłata nadal będzie stanowiła znaczne obciążenie regularnego budżetu, wówczas warto zastanowić się nad ratami. Ta forma spłaty jest nie tylko wygodna, ale też nie będzie tak bardzo odczuwalna. Dodatkowo można indywidualnie dopasować zarówno czas spłaty, jak i wysokość rat.

Jeśli mimo świadomości bieżącej sytuacji finansowej, nie chcemy podejmować decyzji bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą, warto zasięgnąć opinii i porady fachowców, którzy dostępni są pod numerem infolinii pożyczkodawcy. Nie tylko przedstawią wszystkie możliwe opcje, ale pomogą też wybrać najbardziej dopasowany produkt.

Pierwsza pożyczka za darmo – czy to możliwe?

Szybkie pożyczki online zdobywają coraz większą popularność na rynku produktów finansowych, dostępnych dla każdego użytkownika. Jednak nadal część z osób zastanawia się czy instytucjom, które funkcjonują głównie w internecie, można zaufać. Stąd startowy produkt, czyli pierwsza darmowa pożyczka (RRSO 0%), został udostępniony nie tylko, aby potwierdzić że można, ale również że warto! Warunkiem braku naliczenia dodatkowych opłat jest oczywiście spłata w terminie, wyznaczonym już na etapie składania wniosku.

Warto wiedzieć, że data uregulowania należności nie jest narzucona odgórnie, ale dobierana indywidualnie przez klienta. Termin spłaty (od 5 do 61 dni) może być więc dopasowany do własnych potrzeb pożyczkobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here