Silna motywacja do pracy powoduje, że pracownik będzie bardziej zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków. Motywowanie pracowników to np: docenianie ich postępów, okazywanie lojalności oraz nagradzanie za rzetelną i efektywną pracę. Oryginalnym pomysłem na nagrodę dla najlepszych członków zespołu firmy są prezenty-przeżycia, takie jak: lot paralotnią, masaż relaksacyjny, szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem, nauka makijażu czy wycieczka na profesjonalną strzelnicę.

Oryginalne prezenty dla pracowników

W nagrodzie dla najlepszego pracownika można podarować mu oryginalny prezent w postaci przeżycia, np.: widokowy lot paralotnią. Rodzaj szybowca wyposażony jest w ogromne skrzydło przymocowane do uprzęży, w której znajduje się pilot oraz jego pasażer. Lot odbywa się w tandemie, czyli razem z doświadczonym instruktorem, dlatego jest to całkowicie bezpieczna rozrywka, dla wszystkich fanów paralotniarstwa, jak i mocnych przeżyć. Więcej inspiracji na ekstremalne prezenty dla pracowników oferuje portal: prezentmarzen.com, gdzie można zamówić voucher na poszczególną atrakcję za pośrednictwem Internetu.

Pomysł na prezent dla kobiety

Użytecznym prezentem dla kobiety jest indywidualna lekcja makijażu. Właścicielka upominkowego vouchera spotka się z profesjonalną wizażystką, która po analizie cery i doborze najbardziej odpowiednich kosmetyków, nauczy, jak się nimi prawidłowo posługiwać. Specjalistka dodatkowo wyjaśni, jakie akcesoria do makijażu, są potrzebne do tego, aby delikatnie podkreślić atuty urody oraz ukryć ich ewentualne mankamenty. Wiedza zdobyta na spotkaniu pomoże wyglądać profesjonalnie i nienagannie w pracy, co jest szczególnie ważne, np. w bezpośrednim kontakcie z klientami.

Pomysłem na prezent dla niej jest również voucher na masaż relaksacyjny. Zabieg polegający na masowaniu ciała eterycznymi olejkami pomoże rozluźnić mięśnie i rozładować stres, jaki często towarzyszy w pracy. Wizyta w salonie kosmetycznym to również doskonały sposób na odpoczynek i regenerację całego ciała, aby w pełni sił stawiać czoła przyszłym obowiązkom pracowniczym.

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Nagrodą dla pracownika za zasługi dla firmy może być profesjonalne szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem. Voucher to użyteczny prezent dla mężczyzny, zwłaszcza jeśli często wyjeżdża w delegacje i spędza dużo czasu za kierownicą służbowego auta. Zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem to, oprócz dobrej zabawy, cenna lekcja, którą można wykorzystać w praktyce. Uczestnik szkolenia nauczy się jak radzić sobie na drodze w trudnych warunkach czy panować nad autem w czasie poślizgu.

Wśród prezentów-przeżyć, dedykowanym mężczyznom, popularnością cieszą się vouchery na strzelnicę. Strzelanie do tarczy z broni palnej odbywa się w obecności profesjonalnego instruktora. Uczestnik wydarzenia zostaje wcześniej przeszkolony z zasad bezpieczeństwa panujących na strzelnicy, jak i obsługi konkretnych modeli broni. Wyjątkowa rozrywka zadowoli nie tylko miłośników militariów, ale również osoby, które lubią zdobywać nowe doświadczenia oraz dobrze się bawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here